هتل لیپار (سازمان منطقه آزاد چابهار)

اشنا کردن با شرایط و مشکلات و معرفی پرسنل هتل

دیدار مدیرعامل منطقه آزاد چابهار با امام جمعه اهل سنت چابهار و نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت

 

 
مولوی عبدالرحمن ملازئی امام جمعه اهل سنت چابهار و حجت الاسلام و المسلمین غلامی، نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت  با مهندس یزدانی رییس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی چابهار دیدار و گفت وگو کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی چابهار در این دیدار مولوی عبدالرحمن ملازئی امام جمعه اهل سنت چابهار گفت: امیدواریم با آغاز فعالیت و دوران اقتصادی مدیر عامل جدید منطقه آزاد چابهار شاهد آبادانی و عمران  بیش از پیش چابهار باشیم و مردم نیازمند به خدمت هستند و خدمتگزاران خودشان را دوست دارند و برای آنان دعا می کنند .
مولوی عبدالرحمن ملازئی اضافه کرد: وجود منطقه آزاد گوادر به دلیل قرابت مرزی یکی از دغدغه های ما است. امیدواریم این دغدغه با پیشرفت چابهار به عنوان یک فرصت تبدیل شود.
در این نشست حجت الاسلام والمسلمین غلامی اظهار داشت: با آغاز عملیات اجرایی راه آهن چابهار و فعال سازی کریدور شمال – جنوب جای امیدواری است که نگاه دولت به چابهار نگاهی بلند است و آینده ای خوب و درخشان برای این منطقه در حال رقم خوردن است.
در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین غلامی نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت چابهار نیز با اشاره به ظرفیت های مختلف این منطقه گفت: چابهار دارای ظرفیت های فرهنگی و اقتصادی بالایی است که با تشویق سرمایه گذاران و جذب آنان می توان این ظرفیت ها را از بالقوه به بالفعل تبدیل کرد، منشا بسیاری از تحولات دراین جهت خواهد بود.

+ نوشته شده در  یکشنبه سی ام مرداد ۱۳۹۰ساعت 20:26  توسط CFZ 900702  |